18. január 2017

Školské majstrovstvá okresu Senica

Dňa 18.1.2017 Okresný úrad – odbor školstva Trnava, Spoločný školský úrad Senica, Centrum voľného času Stonožka Senica, OR SAŠŠ Senica v spolupráci so ZŠ Sekule a ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján zorganizovali Školské majstrovstvá okresu v stolnom tenise. 
V súťaži žiakov štartovali žiaci zo siedmych škôl a v súťaži žiačok štartovali žiačky zo štyroch škôl.
Turnaj otvoril Mgr. Ivan Lajda predseda OR SAŠŠ Senica a k súťažiacim sa prihovoril i nový riaditeľ ZŠ Sekule Mgr. Martin Opálený. 
Žiaci ZŠ Sekule nastúpili v zložení Oliver Kmoško, Sebastián Kotesa, David Kunštek a Marek Rehák. Vo finále sme sa stretli so ZŠ Kúty, zopakovali sme minuloročné finále, v ktorom po tvrdom boji vyhrali hráči ZŠ Kúty.
Žiačky nastúpili v zložení Jana Škápiková, Dominika Kovárová, Adela Kotesová a Adela Včelková. Prvý štart mali naše najmladšie hráčky Adelky, ktoré predviedli výbornú hru a prispeli k víťazstvu žiačok. 
Žiaci ZŠ Kúty a žiačky ZŠ Sekule budú reprezentovať Senický okres na Školských majstrovstvách kraja v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnia 8.3.2017 v Trnave.
 
Výsledky:

ŽIACI 
Počet škôl: 7
Počet súťažiacich: 26
 
Poradie:
1. ZŠ A.Radlinského Školská 694, Kúty - postup na MK
2. ZŠ Sekule 119, Sekule 
3. Gym. L.Novomeského Dlhá 1037/12, Senica
4. ZŠ Záhorácka 919, Borský Mikuláš
Ostatní súťažiaci bez poradia / v abecednom poradí:
III. ZŠ Sadová 620, Senica
ZŠ s MŠ Štefanov 329, Štefanov 
ZŠ Školská 285, Čáry
Výsledky zápasov:
1. III. ZŠ Sadová 620, Senica - ZŠ s MŠ Štefanov 329, Štefanov 5:2
2. ZŠ A.Radlinského Školská 694, Kúty - ZŠ Sekule 119, Sekule 7:0
3. Gym. L.Novomeského Dlhá 1037/12, Senica - ZŠ Záhorácka 919, Borský Mikuláš 4:3
4. ZŠ s MŠ Štefanov 329, Štefanov - ZŠ Sekule 119, Sekule 0:7
5. III. ZŠ Sadová 620, Senica - ZŠ A.Radlinského Školská 694, Kúty 0:7
6. ZŠ Školská 285, Čáry - Gym. L.Novomeského Dlhá 1037/12, Senica 0:7
7. ZŠ A.Radlinského Školská 694, Kúty - ZŠ s MŠ Štefanov 329, Štefanov 7:0
8. ZŠ Sekule 119, Sekule - III. ZŠ Sadová 620, Senica 6:1
9. ZŠ Záhorácka 919, Borský Mikuláš - ZŠ Školská 285, Čáry 7:0
semifinále:
ZŠ A.Radlinského Školská 694, Kúty - ZŠ Záhorácka 919, Borský Mikuláš 4:0
Gym. L.Novomeského Dlhá 1037/12, Senica - ZŠ Sekule 119, Sekule 0:4
o 3. miesto
ZŠ Záhorácka 919, Borský Mikuláš - Gym. L.Novomeského Dlhá 1037/12, Senica 3:4
FINÁLE:
ZŠ A.Radlinského Školská 694, Kúty - ZŠ Sekule 119, Sekule 4:0
 
ŽIAČKY:
Počet škôl: 4
Počet súťažiacich: 14
 
Poradie:
1. ZŠ Sekule 119, Sekule - postup na MK
2. ZŠ s MŠ Hviezdoslavova 215, Borský Svätý Jur TT SE
3. ZŠ Školská 285, Čáry TT SE
4. III. ZŠ Sadová 620, Senica TT SE
Výsledky zápasov:
1. III. ZŠ Sadová 620, Senica - ZŠ Sekule 119, Sekule 0:7
2. ZŠ s MŠ Hviezdoslavova 215, Borský Svätý Jur - ZŠ Školská 285, Čáry 7:0
3. ZŠ Sekule 119, Sekule - ZŠ Školská 285, Čáry 7:0
4. III. ZŠ Sadová 620, Senica - ZŠ s MŠ Hviezdoslavova 215, Borský Svätý Jur 0:7
5. ZŠ s MŠ Hviezdoslavova 215, Borský Svätý Jur - ZŠ Sekule 119, Sekule 1:6
6. ZŠ Školská 285, Čáry - III. ZŠ Sadová 620, Senica 6:1 
 
Našim hráčkam a hráčom blahoželáme k výborným výsledkom a dievčatán držíme palce v krajskom kole.

Napíšte nám